IV Integracyjny Spływ Kajakowy LIONS 2019

Na przełomie maja i czerwca 2019 r. uczestniczyliśmy po raz kolejny w integracyjnym spływie kajakowym na rzece Piławie i Rurzycy.
Wystartowaliśmy w miejscowosci Szwecja i dopłynęliśmy aż do Krępska, a naszą bazą wypadową był gościnny „Pensjonat w Głowaczewie”. Wszyscy spłynęliśmy bez uszczerbku dla zdrowia, pełni niezwykłych wrażeń i emocji. Dla niektórych lionów było to pierwsze zetknięcie się z tą formą rekreacji.
Dziękujemy za obecność pani gubernator Ewie Hełka, która wręczyła naszej klubowej koleżance Annie Guziałek dyplom New Voices od prezydent światowej Gudrun Yngvadottir w uznaniu jej zasług marketingowych na rzecz promowania działalności klubów oraz integrowania jej członków. Gubernator wyróżniła również Piotra Guziałka za jego aktywnośćwspierającą działalność klubów Lions. Wszyscy uczestnicy spływu otrzymali od organizatorów certyfikaty, potwierdzające ich uczestnictwo. Szczególnym gościem był również Daniel Wcisło past gubernator z LC Poznań Rotunda, z którym wystartowaliśmy symbolicznie najbardziej rozpoznawalną akcję charytatywną FCR-Mediolan 2019!
Spływ był perfekcyjnie przygotowany, a uczestnicy wyjątkowo zdyscyplinowani. Dzięki poczuciu humoru i kreatywność uczestników spędziliśmy niezapomniane chwile.
W tegorocznym spływie uczestniczyli przedstawiciele następujących klubów: LC Warszawa Arka, LC Krotoszyn, LC Leszno, LC Poznań Concordia, LC Poznań Patria, LC Poznań Polonia i LC Poznań Rotunda.

Iwona Wierzba