Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność

Niezmiennymi beneficjentami od początku naszej działalności pozostają wielodzietne, ubogie Rodziny z poznańskich Rataj oraz dzieci chore na cukrzycę.
Wspieramy  Rodzinne Domy Dziecka w Poznaniu i Swarzędzu, poprzez przekazywanie świątecznych paczek, odzieży i dofinansowania do wakacyjnych obozów i kolonii.
Obejmujemy opieką szczególnie utalentowaną  artystycznie  młodzież, wspierając finansowo udział w konkursach międzynarodowych, przekazujemy cegiełki na zakup instrumentów muzycznych oraz rozwój na zagranicznych uczelniach.
Jesteśmy klubem sponsorującym klub LEO Poznań 1990.

Pozyskiwanie funduszy na działalność statutową

Podstawą naszych dochodów były początkowo bale noworoczne, a obecnie Jesienne Koncerty Charytatywne, które na stałe wpisały się w  kulturalne kalendarium Poznania.
Koncertom towarzyszą magiczne miejsca, niezwykli artyści i ich dzieła oraz wyjątkowi goście. Otrzymujemy również donacje z LC Delizsch oraz darowizny rzeczowe i bezpłatne różnorodne usługi od  sympatyków naszego klubu.
Łączna wartość udzielonej pomocy w zbilansowanej historii klubu to suma ok. 700 000 zł.