Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » zaproszenia » Koncert Charytatywny

Koncert Charytatywny

Izabela Kopeć jest śpiewaczką, mezzosopranistką, kompozytorem i producentem muzycznym. Jest członkiem Związku Artystów Wykonawców STOART, Stowarzyszenia Autorów ZAIKS oraz Związku Producentów Audio-Video ZPAV. Przedstawicielka gatunku  classical-crossover. Jest też kompozytorem i producentem muzycznym. Wydała pięć płyt. Koncertuje w Polsce i zagranicą. Nagrała z Amadeo Minghi hymn na beatyfikację Jana Pawła II pt.”Czlowiek,który przybył z daleka”w 2011 r.  W 2012 i 2013 roku koncertowała z repertuarem pieśni Astora Piazzolli, między innymi w Filharmonii Łódzkiej, Filharmonii Bałtyckiej, Hali Stulecia we Wrocławiu, Filharmonii Krakowskiej oraz Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie. Chętnie wykonuje muzykę oratoryjną. Ma na swoim koncie m.in. wykonanie Stabat Mater Christophe’a Voise w Bazylice Gdańskiej, Creda Henri Seroki. Współpracuje m.in. z Cameratą Vistulą, z którą koncertowała m.in. z okazji 600-lecia Katedry we Włocławku .Producentka  międzynarodowego otwarcia festiwalu”Kręgi Sztuki”w Cieszynie. Jej płyta pt. „Piazzolla. Show Me Your Tango” zebrała pozytywne recenzje m.in.w tygodniku Polityka, dzienniku Rzeczpospolita oraz Polska The Times. Stypendystka Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy (2013).