• Cegiełka do walki z Covid-19
 • AD '2018
  AD '2018
 • Medal Młodej Sztuki '2016
  Medal Młodej Sztuki '2016

  dla AMELII MASZOŃSKIEJ...

 • Medal Młodej Sztuki '2016
  Medal Młodej Sztuki '2016

  dla AMELII MASZOŃSKIEJ...

 • Medal Młodej Sztuki '2016
  Medal Młodej Sztuki '2016

  dla AMELII MASZOŃSKIEJ...

 • Letni wypoczynek dla naszych podopiecznych
  Letni wypoczynek dla naszych podopiecznych

  W 2016 roku LC Poznań Polonia ufundowała kolonie w Rościnie koło Skoków dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka.

 • Letni wypoczynek dla naszych podopiecznych
  Letni wypoczynek dla naszych podopiecznych

  W 2016 roku LC Poznań Polonia ufundowała kolonie w Rościnie koło Skoków dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka.

 • Letni wypoczynek dla naszych podopiecznych
  Letni wypoczynek dla naszych podopiecznych

  W 2016 roku LC Poznań Polonia ufundowała kolonie w Rościnie koło Skoków dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka.

 • Letni wypoczynek dla naszych podopiecznych
  Letni wypoczynek dla naszych podopiecznych

  W 2016 roku LC Poznań Polonia ufundowała kolonie w Rościnie koło Skoków dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka.

 • Wózek dla Natalii
 • Dla naszych podopiecznych
  Dla naszych podopiecznych

  wsparcie finansowe dla Domu Dziecka w Delitzch (Niemcy, 2004 r.)

   
LIONS CLUB POZNAŃ POLONIA
Korzenie naszego klubu sięgają roku 1990, kiedy to prof. Kazimiera Milanowska otrzymała od Austina Jenningsa – ówczesnego Światowego Prezydenta Klubów Lions zalecenie założenia żeńskiego klubu w Poznaniu. Do współpracy zaprosiła pełną energii Krystynę Szmeję, klubami wprowadzającymi zostały LC Poznań Patria i LC Karlshamm ze Szwecji.
Inauguracja klubu odbyła się 16 stycznia 1991r....
PREZYDENT
KLUBU
w kadencji 2019/2020/2021


Małgorzata Golusińska

Wózek dla Natalii z Wałcza

Przekazanie wózka inwalidzkiego nastąpiło w dniu 4 czerwca 2008 roku dzięki pomocy nieocenionego Czesława Przedpełskiego (LC Poznań Concordia), a przedsięwzięcie to pilotowała nasza klubowa koleżanka Grażyna Sikorska.
Na początku czerwca przyjechałyśmy do Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych "Uśmiech" w Wałczu. W obecności lokalnych władz i mediów wózek został przekazany niepełnosprawnej dziewczynie, studentce drugiego roku polonistyki - Natalii Kozakiewicz.
Wizytowałyśmy bardzo ładnie i nowocześnie wyposażony ośrodek dla niepełnosprawnych. Spotkałyśmy się z dużym zainteresowaniem naszą działalnością, gościną i życzliwością towarzyszących nam osób. Najwięcej radości okazywała Natalka i jej mama, których życie od dziś - dzięki wózkowi - będzie znacznie łatwiejsze.

Anna Guziałek
Prezydent LC Poznań Polonia kadencji 2008/2009