Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » Wigilia dla Lionów

Wigilia dla Lionów

Tradycyjnie członkinie Lions Club Poznań Patria zaprosiły Lionów z poznańskich i wielkopolskich Klubów na wigilię do zabytkowych piwnic Hotelu Kolegiackiego. Gości przywitała Prezydent Klubu Katarzyna Tuliszka, przekazując najlepsze życzenia świąteczne, do których przyłączyła się także bardzo serdecznie Gubernator Hanna Suchecka.
Na stołach wystawiono ręcznie robione świąteczne podarunki,ciasta oraz wigilijne potrawy.
W kolędowy nastrój wprowadzili nas młodzi muzycy zaprzyjaźnieni z klubem ;saksofonistka Basia oraz muzyczny duet Sybilla i Mateusz.
Pozyskane ze świątecznego kiermaszu fundusze przeznaczono na wsparcie korepetycji dla dzieci z Domu Domu Dziecka w Kosewie.
Wśród wigilijnych gości była również reprezentacja LC Poznań Polonia.
Wszyscy w świątecznych klimatach przekazywali sobie życzenia i wymieniali międzyklubowe doświadczenia.

tekst i zdjęcia: Anna Guziałek