Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » 6 Melvin Jones Fellow dla LC Poznań Polonia

6 Melvin Jones Fellow dla LC Poznań Polonia

Wyróżnienie to w dniu 23 maja 2015 r. na XXIV Krajowej Konwencji Okręgu 121 Polska w Elblągu wręczyła Annie Guziałek Gubernator Anna Suchecka na wniosek Kapituły Honorowego Tytułu MJF Okręgu, w uznaniu za zaangażowanie i realizację misji lionizmu w regionie centalno-zachodnim.

To prestiżowe wyróżnienie otrzymały wczesniej nasze klubowe koleżanki: Ela Rotnicka, Krystyna Raczkowska, Ewa Rotnicka-Janiec, Irena Nowacka i Ela Antoszewska.

Za pracę w Gabinecie Guberatora w kadencji 2014/2015 wyróżnienia i podziękowania otrzymaly także: E.Antoszewska, A.Guziałek i J.Szafarkiewicz.